Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Neogrády jelzéssel: Ház a parton. Olaj, vászon, keretben,  25×36 cm
10288.

Rufpreis:
10 000 HUF

Németh Ágnes (?-): Nyárfák napsütésben. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
10289.

Rufpreis:
10 000 HUF

Németh jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, karton, 36×23 cm
10290.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes város. Akvarell, karton, jelzett, hajtott, 27×59 cm
10291.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csoportlép. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×67 cm
10292.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Négy akt, tempera, habszivacs, jelzés nélkül, 65×97 cm
10293.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 29×20 cm
10294.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
10295.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nyilasy jelzéssel: Kislány portré, olaj, karton, keretben, 60×42 cm
10296.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10297.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Ország jelzéssel: Levelek (2 db) kollázs, papír, 47×35 cm (2×)
10298.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pancza Ildikó (1984-): Esti fények. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×44 cm
10299.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF