Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1646341
10288
305
Neogrády jelzéssel: Ház a parton. Olaj, vászon, keretben, 25×36 cm
1425051
10289
305
Németh Ágnes (?-): Nyárfák napsütésben. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
1646148
10290
305
Németh jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, karton, 36×23 cm
1640758
10291
305
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes város. Akvarell, karton, jelzett, hajtott, 27×59 cm
1640806
10292
305
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csoportlép. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×67 cm
1640887
10293
305
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Négy akt, tempera, habszivacs, jelzés nélkül, 65×97 cm
1627489
10294
305
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 29×20 cm
1293669
10295
305
Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm 1614384
10296
305
Nyilasy jelzéssel: Kislány portré, olaj, karton, keretben, 60×42 cm
1465813
10297
305
100
Olšauskas O.J (?-): Hegyek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×17 cm 1646816
10298
305
Ország jelzéssel: Levelek (2 db) kollázs, papír, 47×35 cm (2×)
1643939
10299
305
Pancza Ildikó (1984-): Esti fények. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF