Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1644981
10120
305
Gyulai Líviusz (1937-): Carmina Burana. Linó, papír, jelzett, 39×26 cm 1569610
10121
305
Hagelstein jelzéssel: Utca részlet. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
1642209
10122
305
Harmath Sándor (?-?): Sikátor, olaj, farost, hátoldalon jelzett, 61×40 cm
1647505
10123
305
Háry jelzéssel: Kilátás az öbölben. Olaj, vászon, 45×70 cm 1649283
10124
305
Hegedűs jelzéssel: Főkötős asszony virágcsokorral. Olaj, karton, 49×35 cm 1611749
10125
305
4600
Hegyessy Mihály (?-?): Farkasréti táj 1978. Olaj, karton, jelzett, keretben, 25×36 cm 1644718
10126
305
Hepp Edit (1947-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 28×19 cm
1632801
10127
305
5500
Herman Lipót (1884-1972): Komjáti után: Vándorlók, színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×48 cm
1473806
10128
305
30000
Herman Lipót (1884-1972): Önarckép 1942. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm
1566464
10129
305
Hermann jelzéssel: Öreg fák, olaj, vászon, sérült díszes fa keretben, 16,5×22,5 cm
1213092
10130
305
1587932
10131
305
Hincz jelzéssel: Csók. Olaj, farost, jelzett, foltos, 55×54 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF