Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1643926
10144
305
Illés jelzéssel: Faluhatár. Tempera, karton, keretben 20×32 cm 1641165
10145
305
28000
Imre István (1918-1983): Zsennye. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm
1649350
10146
305
Istokovits jelzéssel: Vázlat rajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×30 cm
1633845
10147
305
Istokovits jelzéssel: Házak a távolban. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×29 cm 1642750
10148
305
Istvánffy Gyula (1857-1943): Holdvilágos vízparton, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett, sérült fa keretben, 13,5×~6 cm
1629104
10149
305
Iván Szilárd (1912-1988): Fiú. Szitanyomat, papír. Jelzett, 45x30 cm
1646117
10150
305
Iván Szilárd (1912-1988): Kíváncsi. Rézkarc, papír, jelzett, 29×19 cm 1619904
10151
305
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, farost, 42×32 cm
1646377
10152
305
Jándi jelzéssel: Lila híd. Pasztell, papír, 24×32 cm 1630228
10153
305
J.P. jelzéssel: Ülő női akt. Vegyes technika, papír, 50×35 cm
1530398
10154
305
JP jelzéssel: Üvöltők. Olaj, falemez, 44×35 cm
1532976
10155
305
JP jelzéssel: Arcok, vegyes technika, farost, 54×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF