Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1649047
10228
305
Lenkey Zoltán (1936-1983): Sárospataki vár. Rézkarc, papír, jelzett, 30×30 cm 1621902
10229
305
2200
Lenkey Zoltán (1936-1983): Külszíni bánya. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szakadás, 29×40 cm
1415974
10230
305
Losonczy jelzéssel: Vázlatok és portrék (5db). Ceruza, papír, 29×20 cm
1643936
10231
305
Lukács jelzéssel: Téli fények. Olaj, vászon, keretben, 36×26 cm 1402656
10232
305
Lunczer Anikó (1942- ): Ártér. Színes linómetszet, papír, jelzett, keretben, 34×21 cm
1642880
10233
305
Makrisz Zizi (1924- ): Csoportban, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezet fa keretben, 18×15,5 cm
1577810
10234
305
Markó Lajos (1872-?): Keresztvivők. Rézkarc, papír, jelzett, 12×16 cm.
1453230
10235
305
Marosán jelzéssel: Nyitott ablak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×11 cm
1644822
10236
305
Marosi György (1964- ): Irizáló alakzat, elektrográfia, papír, jelzett, számozott (1/6), eredetiségigazolással, 28×32,5 cm 1568149
10237
305
15000
Marosán jelzéssel: Házudvar. Olaj, farost, 64×70 cm
1650049
10238
305
Frans Masereel (1889-1972): Nagyváros éjszaka, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm / Wood engraving 1650048
10239
305
Frans Masereel (1889-1972): Tüntetés, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF