Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Lenkey Zoltán (1936-1983): Sárospataki vár. Rézkarc, papír, jelzett, 30×30 cm
10228.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): Külszíni bánya. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szakadás, 29×40 cm
10229.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Losonczy jelzéssel: Vázlatok és portrék (5db). Ceruza, papír, 29×20 cm
10230.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lukács jelzéssel: Téli fények. Olaj, vászon, keretben, 36×26 cm
10231.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lunczer Anikó (1942- ): Ártér. Színes linómetszet, papír, jelzett, keretben, 34×21 cm
10232.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makrisz Zizi (1924- ): Csoportban, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezet fa keretben, 18×15,5 cm
10233.

Rufpreis:
5 000 HUF

Markó Lajos (1872-?): Keresztvivők. Rézkarc, papír, jelzett, 12×16 cm.
10234.

Rufpreis:
8 000 HUF

Marosán jelzéssel: Nyitott ablak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×11 cm
10235.

Rufpreis:
1 800 HUF

Marosi György (1964- ): Irizáló alakzat, elektrográfia, papír, jelzett, számozott (1/6), eredetiségigazolással, 28×32,5 cm
10236.

Rufpreis:
5 000 HUF

Marosán jelzéssel: Házudvar. Olaj, farost, 64×70 cm
10237.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Frans Masereel (1889-1972): Nagyváros éjszaka, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm / Wood engraving
10238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Tüntetés, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm
10239.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF