Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1501912
10252
305
MCP jelzéssel: Mediterrán táj hegycsúcsokkal. Olaj, farost, 48×80 cm
1550683
10253
305
14000
MCP jelzéssel: Palota holdfényben. Olaj, farost, 50×62 cm
1646914
10254
305
Mednyánszky jelzéssel: Patak parti fák. Olaj, vászon, sérült keretben, 22×17 cm 1646917
10255
305
14000
Mednyánszky jelzéssel: Erdőirtás. Olaj, falemez, sérült keretben, 53×87 cm
1472827
10256
305
Medveczky jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm
1459077
10257
305
Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 40×30 cm
1436707
10258
305
3800
Medveczky jelzéssel: Labdázók. Szén, papír, üvegezett keretben, 38×30 cm
1459070
10259
305
Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 56×37 cm
1642864
10260
305
Medveczky jelzéssel: Téli örömök. Olaj, farost, 68×71 cm
1616469
10261
305
Medveczky jelzéssel: Akt háttal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×33 cm
1611393
10262
305
Medvedzky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 70×55 cm
1632548
10263
305
Merk jelzéssel: Titkos sziget. Olaj, falemez, 65×77 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF