Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

RN jelzéssel: Miramare-kastély, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 13×21 cm
10337.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

RN jelzéssel: Canal Grande, Trieszt, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 19×11 cm
10338.

Rufpreis:
6 000 HUF

Román jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
10339.

Rufpreis:
6 000 HUF

Román jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, keretben, 39×62 cm
10340.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rosta Erzsi (?-): Sibeniki utcán. Akril, vászon-farost, jelzett, 49x39 cm
10341.

Rufpreis:
3 000 HUF

Róna jelzéssel: Álom. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, foltos, 43×60 cm
10342.

Rufpreis:
6 000 HUF

Róna Emy (1904-1988): Kinizsi a "törökevő". Tempera, papír, kis szakadásokkal, jelzett, üvegezett keretben, 80×50 cm
10343.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Rónai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 27×18 cm
10344.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rubovics jelzéssel: Ház a folyóparton. Olaj, farost, keretben  50×90 cm
10345.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ruzicskay György (1896-1993): Erőtől duzzadó, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24,5×18,5 cm
10346.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Fiatalság, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24,5×18,5 cm
10347.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Könyörgés, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24,5×18,5 cm
10348.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF