Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1628526
10337
305
RN jelzéssel: Miramare-kastély, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 13×21 cm
1628524
10338
305
RN jelzéssel: Canal Grande, Trieszt, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 19×11 cm
1609852
10339
305
Román jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm 1646609
10340
305
Román jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, keretben, 39×62 cm 1623685
10341
305
Rosta Erzsi (?-): Sibeniki utcán. Akril, vászon-farost, jelzett, 49x39 cm 1425394
10342
305
Róna jelzéssel: Álom. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, foltos, 43×60 cm
1501981
10343
305
32000
Róna Emy (1904-1988): Kinizsi a "törökevő". Tempera, papír, kis szakadásokkal, jelzett, üvegezett keretben, 80×50 cm
1646735
10344
305
Rónai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 27×18 cm 1646961
10345
305
Rubovics jelzéssel: Ház a folyóparton. Olaj, farost, keretben 50×90 cm 1645772
10346
305
Ruzicskay György (1896-1993): Erőtől duzzadó, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24,5×18,5 cm 1645784
10347
305
Ruzicskay György (1896-1993): Fiatalság, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24,5×18,5 cm 1645780
10348
305
Ruzicskay György (1896-1993): Könyörgés, algráfia, papír, jelzett az algráfián, 24,5×18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF