Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1620075
10349
305
Ruzicskay jelzéssel: Női akt. Szén, papír, hajtott, 50×39 cm 1649363
10350
305
S.A. jelzéssel: Eger, Minorita templom. Vegyes technika, papír, 20×24 cm 1647446
10351
305
Sajdik Ferenc (1930- ): Megjelent karikatúra, vegyes technika, papír, jelzett. Rajz mérete: 20x11 cm
1646799
10352
305
Scheiber jelzéssel: Copfos lány. Pasztell, papír, 30×21 cm 1640366
10353
305
Scheiber jelzéssel: Karmester. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×31 cm 1646395
10354
305
Scheiber jelzéssel: Lila ruhás hölgy. Pasztell, papír, 43×32 cm 1646558
10355
305
Schéner jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost, 24×18 cm
1621705
10356
305
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 50×40 cm
1609149
10357
305
Schnemar jelzéssel: Befagyott nádas. Olaj, karton, szakadással, 40×57 cm 1647502
10358
305
Schönberger jelzéssel: Almás csendélet. Akvarell, papír, 24×34 cm 1447907
10359
305
Schönberger jelzéssel: Utca. Szén, papír, üvegezett keretben, 49×39 cm 1447993
10360
305
Schönberger jelzéssel: Város részlet. Szén, papír, sérült keretben, 49×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF