Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Ruzicskay jelzéssel: Női akt. Szén, papír, hajtott, 50×39 cm
10349.

Rufpreis:
3 000 HUF

S.A. jelzéssel: Eger, Minorita templom. Vegyes technika, papír, 20×24 cm
10350.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sajdik Ferenc (1930- ): Megjelent karikatúra, vegyes technika, papír, jelzett. Rajz mérete:  20x11 cm
10351.

Rufpreis:
5 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Copfos lány. Pasztell, papír, 30×21 cm
10352.

Rufpreis:
5 000 HUF
23

Scheiber jelzéssel: Karmester. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×31 cm
10353.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Scheiber jelzéssel: Lila ruhás hölgy. Pasztell, papír, 43×32 cm
10354.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schéner jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost, 24×18 cm
10355.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 50×40 cm
10356.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Schnemar jelzéssel: Befagyott nádas. Olaj, karton, szakadással, 40×57 cm
10357.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Almás csendélet. Akvarell, papír, 24×34 cm
10358.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Utca. Szén, papír, üvegezett keretben, 49×39 cm
10359.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Schönberger jelzéssel: Város részlet. Szén, papír, sérült keretben, 49×35 cm
10360.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF