Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1617940
10180
305
Kékesi László (1919-1993): 12 linómetszet mappa, papír, mind jelzett, üdvözlő sorokkal, 10×8 cm 1565854
10181
305
1471656
10182
305
Kiss jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 28×26 cm
1646538
10183
305
Kliené Róna Klára (1901-1987): Kisfiú virággal, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 46×30 cm 1642371
10184
305
26000
Klimó István (1883-1961): Vitorlás a balatoni viharban. Pasztell, papír, jelzett, 20×30 cm
1521207
10185
305
Kmetty jelzéssel: Üldögélő. Vegyes technika, falemez, sérült keretben, 52×35 cm 1441581
10186
305
11000
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, 49×69 cm 1425406
10187
305
Kmetty jelzéssel: Férfi akt. Szén, papír, üvegezett keretben, 60×40 cm
1415888
10188
305
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, 35×44 cm 1404273
10189
305
Kmetty jelzéssel: Férfi akt háttal. Szén, papír, üvegezett keretben, 60×42 cm
1630352
10190
305
Koch Aurél (1926- ): Madách díszletterv, vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm
1630357
10191
305
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF