Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Schönberger jelzéssel: Pályaudvar. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 45×35 cm
10361.

Rufpreis:
8 000 HUF

Simon Zoltán (1950-): Pécs, Széchenyi tér. Rézkarc, papír, jelzett, 29x20,5 cm
10362.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Simon Zoltán (1950-): Fekvő test. Ceruza, papír, jelzett, 33×48 cm
10363.

Rufpreis:
2 400 HUF

Simon Zoltán (1950-): Fekvő test. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 49×37 cm
10364.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simon Zoltán (1950-): II. János Pál. Rézkarc, papír, jelzett, 18x12 cm
10365.

Rufpreis:
1 800 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Zöld kertajtó I., olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 33×36 cm
10366.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Asztali csendélet. Linó, papír, jelzett, 38×30 cm
10367.

Rufpreis:
800 HUF
10

Somlai Vilma (1938-2007): Folyópart. Akvarell, papír, hátul hagyatéki pecséttel, üvegezett keretben, 30×30 cm
10368.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Nyárvégi mozgásban. Akvarell, papír, jelzett, 33×48 cm
10369.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Gesztenye. Színes linó, papír, jelzett, 47×34 cm
10370.

Rufpreis:
1 200 HUF

10371.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Spányi jelzéssel: Lápos vidék gólyákkal. Olaj, karton, keretben, 22×27 cm
10372.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF