Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1441609
10361
305
Schönberger jelzéssel: Pályaudvar. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 45×35 cm 1621868
10362
305
2200
Simon Zoltán (1950-): Pécs, Széchenyi tér. Rézkarc, papír, jelzett, 29x20,5 cm 1621877
10363
305
Simon Zoltán (1950-): Fekvő test. Ceruza, papír, jelzett, 33×48 cm
1629562
10364
305
Simon Zoltán (1950-): Fekvő test. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 49×37 cm
1629559
10365
305
Simon Zoltán (1950-): II. János Pál. Rézkarc, papír, jelzett, 18x12 cm
1605003
10366
305
Somlai Vilma (1938-2007): Zöld kertajtó I., olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 33×36 cm 1567802
10367
305
Somlai Vilma (1938-2007): Asztali csendélet. Linó, papír, jelzett, 38×30 cm 1640725
10368
305
Somlai Vilma (1938-2007): Folyópart. Akvarell, papír, hátul hagyatéki pecséttel, üvegezett keretben, 30×30 cm 1640910
10369
305
Somlai Vilma (1938-2007): Nyárvégi mozgásban. Akvarell, papír, jelzett, 33×48 cm
1644955
10370
305
Somlai Vilma (1938-2007): Gesztenye. Színes linó, papír, jelzett, 47×34 cm
1629268
10371
305
40000
1643976
10372
305
Spányi jelzéssel: Lápos vidék gólyákkal. Olaj, karton, keretben, 22×27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF