Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1628540
10529
305
Jelzés nélkül: Zaklatott csendélet, olaj, papír, paszpartuban, 49×34 cm 1628447
10530
305
Jelzés nélkül: Falusi utcarészlet, akvarell, papír, paszpartuban, 18,5×23,5 cm 1393636
10531
305
Jelzés nélkül: Foglyok. Vegyes technika, papír, sérült, 29×42 cm
1628559
10532
305
24000
Jelzés nélkül: Halas csendélet, olaj, vászon, hátulján feliratozva, fa keretben, 49×59 cm
1610395
10533
305
Jelzés nélkül: Cipő. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 60×48 cm
1524518
10534
305
Jelzés nélkül: Stockholm, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 46×34 cm
1569172
10535
305
Jelzés nélkül: Elvezetve, linó, papír, 42×60 cm
1569166
10536
305
Jelzés nélkül: Harcban, linó, papír, 32×44 cm
1633024
10537
305
28000
Jelzés nélkül: Ágyúzó munkások. Olaj, vászon (sérült), keretben, 25×33 cm
1632975
10538
305
Jelzés nélkül: Neon cica. Olaj, karton, keretben, 58×39 cm
1609213
10539
305
Jelzés nélkül: Angyal. Tempera, papír, 30×21 cm
1648685
10540
305
Jelzés nélkül: Kisfiú kutyával. Miniatűr festmény, olaj, fémlemez, lekopással, 3,5x4,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF