Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1545429
10445
305
1646933
10446
305
Vörös jelzéssel: Sárga házak. Olaj, karton, kertben, 47×75 cm
1507376
10447
305
Mihail Volkov (1954-): Golgota. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×33 cm
1629060
10448
305
28000
Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Kocsmában. Akvarell, papír-karton, jelzett, 22x15 cm 1584670
10449
305
WB jelzéssel: Lények. Vegyes technika, papír, 49×67 vm
1647733
10450
305
Weber József (?-?): Hadnagy utca Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 29×23 cm
1629085
10451
305
Weisz Zsuzsa (1925-): Árvíz a földeken. Rézkarc, papír, jelzett 30x40 cm
1567414
10452
305
Wéber Gyula (?-?): Balatonfüred, részlet a strandról. Olaj-pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm
1437073
10453
305
WF jelzéssel: Vitorlások. Rézkarc, papír, foltos, 20×27 cm
1645000
10454
305
14000
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Relief portré 1865. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 35×35 cm
1538361
10455
305
1649028
10456
305
Zádor István (1882-1963): Balatoni kompátkelő. Rézkarc, papír, jelzett, 30×44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF