Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1643072
10469
305
Zsignár István (1930 - ): Faluvége. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1649356
10470
305
Olvashatatlan jelzéssel: Tengerparti kunyhók. Akvarell, papír, 23×41 cm
1649277
10471
305
Olvashatatlan jelzéssel: Lóverseny. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm
1649064
10472
305
Vasváry jelzéssel: Forró ölelés. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×33 cm
1649055
10473
305
Olvashatatlan jelzéssel: Almás csendélet. Olaj, karton, keretben, 30×40 cm
1468068
10474
305
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×23 cm
1441628
10475
305
Olvashatatlan jelzéssel: Guldromans. Festett gipsz, fatábla, 42×58 cm
1430005
10476
305
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm
1421129
10477
305
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet fácánnal. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm 1644518
10478
305
15000
Jelzés nélkül: Kompozíció. Olaj, vászon, 76×61 cm 1612780
10479
305
Olvashatatlan jelzéssel: Keresztmetszet, tus, papír, paszpartuban, 40,5×26 cm
1632817
10480
305
Olvashatatlan jelzéssel: Búcsúzás, olaj, fa, keretben, 14,5×28,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF