Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1603403
10481
305
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Vízárus, akvarell, papír, 15×20,5 cm 1603353
10482
305
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portréja 1947, olaj, vászon, fa keretben, 32×24,5 cm
1611783
10483
305
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Képzelet. Tus, papír, 27×38 cm 1615896
10484
305
Olvashatatlan jelzéssel: Patakpartján. Rézkarc, papír, 19×29 cm
1616301
10485
305
Olvashatatlan jelzéssel: Ikon, Betegágynál. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 8x5 és 18x15 cm
1632831
10486
305
Olvashatatlan jelzéssel: Gellérthegy, litográfia, papír, 18×24 cm
1610392
10487
305
Olvashatatlan jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 80×60 cm
1560695
10488
305
Olvashatatlan jelzéssel: Portré 1846, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×19 cm
1620683
10489
305
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán 1930. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×14,5 cm
1632988
10490
305
80000
Olvashatatlan jelzéssel: Ferenc József a lovon. Olaj, falemez, keretben, 12×18 cm
1632980
10491
305
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Pecázó fiú. Olaj, vászon, keretben, 22×78 cm
1606204
10492
305
Olvashatatlan jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, farost, 23×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF