Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Olvashatatlan jelzéssel: Vízárus, akvarell, papír, 15×20,5 cm
10481.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portréja 1947, olaj, vászon, fa keretben, 32×24,5 cm
10482.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Képzelet. Tus, papír, 27×38 cm
10483.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olvashatatlan jelzéssel: Patakpartján. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10484.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ikon, Betegágynál. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 8x5 és 18x15 cm
10485.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Gellérthegy, litográfia, papír, 18×24 cm
10486.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 80×60 cm
10487.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Portré 1846, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×19 cm
10488.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tabán 1930. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×14,5 cm
10489.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ferenc József a lovon. Olaj, falemez, keretben, 12×18 cm
10490.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Olvashatatlan jelzéssel: Pecázó fiú. Olaj, vászon, keretben, 22×78 cm
10491.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, farost, 23×28 cm
10492.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF