Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1615895
10457
305
Zádor István (1882-1963): Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, 27×35 cm
1603374
10458
305
Zádor István (1882-1963): Majális, színezett rézkarc, papír, paszpartuban, 25,5×36 cm 1643054
10459
305
Zámbó Kornél (1938- ): Ősz. Olaj, farost, jelzett, 50×62 cm 1646967
10460
305
40000
Zámbó Kornél (1938- ): Veronika kendője. Olaj, vászon-farost, jelzett, keretben, 58×78 cm 1641343
10461
305
14000
Ziffer jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 50×40 cm
1646732
10462
305
Zombor jelzéssel: Várkastély. Tus, papír, üvegezett keretben, 13×18 cm 1641360
10463
305
Zorkóczy jelzéssel: Tóparti fák. Akril, papír, felcsavarva, 40×48 cm
1649747
10464
305
Zórád jelzéssel: Kutya, tus, papír, 29×43 cm 1649756
10465
305
Zórád jelzéssel: Templom, tus, papír, 41,5×30,5 cm
1628563
10466
305
Zórád jelzéssel: TIszta udvar, rendes ház, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 13×10 cm
1646749
10467
305
Zórád jelzéssel: Ceruza rajzok 5 db. 29×20 cm (5×)
1649083
10468
305
Andor Züllich von Züllborn (1870-1933): Vitorlások. Olaj, karton, jelzett, keretben, 24×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF