Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1644558
10433
305
Lilien Varga (?-): Kompozíció II. Akril, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1644555
10434
305
Lilien Varga (?-): Kompozíció I. Akril, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1649264
10435
305
4400
Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×24 cm
1593537
10436
305
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erdei út. Rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm
1611876
10437
305
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Folyópart. Rézkarc, karton, jelzett, 24×28 cm 1628562
10438
305
Vass jelzéssel: Szénaboglyák, olaj, fa, 95×70 cm
1611447
10439
305
Vaszary jelzéssel: Katona. Szén, papír, üvegezett keretben, 32×23 cm 1615174
10440
305
Vaszary jelzéssel: Fekete ruhás nő. Vegyes technika, papír, keretben, 39×30 cm 1569373
10441
305
Váradi Iván (?-): Asztali csendélet. Szén, papír, jelzett, 43×30 cm 1587367
10442
305
Végh Gusztáv (1889-1937): Párizs, metróban. Akvarell-ceruza, papír, jelzett, foltos, 25×22 cm
1577743
10443
305
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Mulatozók. Rézkarc, papír, jelzett, 21×15 cm
1617942
10444
305
Vigh István (1936 - ): A Hortobágyi Kilenclyukú híd. Tus-akvarell, papír, jelzett, 21×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF