Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1556266
10421
305
Tulipán László (1943-2007): Tank. Rézkarc, papír, jelzett, 21×41 cm
1568758
10422
305
Túry Mária (1930-1992): Gyümölcsöstál. Rézkarc, papír, jelzett, 30×24 cm
1628574
10423
305
Uitz jelzéssel: Vázlatok, szén, papír, 50×70 cm 1453201
10424
305
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
1534337
10425
305
Vadász jelzéssel: Város részlet. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
1643824
10426
305
Való Ibolya (1958-): Virágok. Olaj, farost, jelzett, 25×20 cm 1641828
10427
305
Varga Csaba (1945-2012): Madár, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 48,5×33,5 cm
1631208
10428
305
A. Varga Imre (1953- ): Tűzfolyó, vegyes technika, papír, 50×70 cm
1643985
10429
305
Varga Iván (?-): Téli tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1644565
10430
305
Lilien Varga (?-): Kompozíció V. Akril, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1644563
10431
305
Lilien Varga (?-): Kompozíció IV. Akril, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1644561
10432
305
Lilien Varga (?-): Kompozíció III. Akril, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF