Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1453234
10505
305
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm
881463
10506
305
Tavaszi séta. Japán selyemre festett akvarell, jelzett, üvegezett keretben, 40×32 cm 1629248
10507
305
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti szépség. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm 1643658
10508
305
Olvashatatlan jelzéssel: Város részlet. Olaj, falemez, keretben, 7×8,5 cm
1643997
10509
305
40000
Olvashatatlan jelzéssel: Pihenő vándorok. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm
1569630
10510
305
Olvashatatlan jelzéssel: Alföldi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×39 cm
1510845
10511
305
Olvashatatlan jelzéssel: Csoportkép. Vegyes technika, karton, 67×50 cm
1266092
10512
305
Olvashatatlan jelzéssel: Lengyel József. Rézkarc, karton, 39×29 cm
1538825
10513
305
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 58×42 cm
1641817
10514
305
30000
Olvashatatlan jelzéssel: Budapest 1931. Vegyes technika, papír, 44×60 cm 1648907
10515
305
Jelzés nélkül: Házak az út végén. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
1648638
10516
305
Jelzés nélkül: Téli háztetők. Olaj, vászon, keretben, 17×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF