Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Pancza Ildikó (1984-): Vaddisznók. Olaj, farost, jelzett, 20×25 cm
10300.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pataky Béla (1932- ): Őserdő, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40×24,5 cm
10301.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pataki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 60×50 cm
10302.

Rufpreis:
10 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×35 cm
10303.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pál jelzéssel: Parkban. Tus, papír, üvegezett keretben,  34×25 cm
10304.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pálya jelzéssel: Pipázó cigánylány. Olaj, vászon, 70×44 cm
10305.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Perlrott jelzéssel: Kúria. Tus, papír, üvegezett keretben, 25×23 cm
10306.

Rufpreis:
5 000 HUF

Perlott jelzéssel: Korhadt fa. Olaj, papír, üvegezett keretben, 60×40 cm
10307.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pessek István (?-?): Patak part. Rézkarc, papír, jelzett, 22×16 cm
10309.

Rufpreis:
800 HUF

Petrilla István (1935-2000): Mosolygó lány. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, keretben, 10×10 cm
10310.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pirhalla Nándor (1884-?): Kislány a virágcsokornál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm
10311.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Pirhalla Nándor (1884-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, sérült keretben, 50×40 cm
10312.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF