Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

13585.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szántó Magda: Ez volt az ifjúság. Versek. Szerző által dedikált példány! Cserépfalvi Kiadás.  Kiadói papír kötésben, kissé ázott
13586.

Rufpreis:
3 000 HUF

13587.

Rufpreis:
5 000 HUF

13588.

Rufpreis:
2 000 HUF

13589.

Rufpreis:
2 000 HUF

Papp Viktor: Zenekönyv. Tanulmányok, kamarzene. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés. A szerző, 1944-es könyvnapi dedikációjával.
13590.

Rufpreis:
2 000 HUF

13591.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vaszary Gábor (1897-1985): Tíz deka boldogság. Budapest, 1942, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés. Rossz állapotban. Első kiadás. A szerző dedikációjával.
13592.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Nemzetes Uraimék. (A másik nagyerejű.) Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1908, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. A gerincén pici sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13593.

Rufpreis:
2 400 HUF

13594.

Rufpreis:
2 000 HUF

13595.

Rufpreis:
3 000 HUF

13596.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF