Frei Tamás: Egy riporter dossziéja. Budapest, 2001, Park Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv egyik sarka sérült, javított. A szerző által dedikált példány.
108 Bűvészmutatvány, híres európai bűvészek nyomában, műkedvelők és professzionátusok részére, 161 ábrával. Tolnai Nyomda és Kiadó, 160 p. Foltos, megviselt borító
Kiss Menyhért: Mézeskalács-szív. Elbeszélések. Budapest, 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
Betűbokréta. Magyar olvasókönyv a katolikus népiskolák osztálya számára. Összeállította Nagy T. Perpetua. Pál György rajzaival. Budapest, 1942, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon kötés, megviselt, sérült kötéssel.
Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.