Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

13693.

Rufpreis:
3 000 HUF

Frei Tamás: Egy riporter dossziéja. Budapest, 2001, Park Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv egyik sarka sérült, javított. A szerző által dedikált példány.
13694.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verseny és Játékszabályok, 4 kötet: Kézilabdázás, Kosárlabdázás, Labdarúgás, Teniszezés. Budapest, 1970-1986, Sport. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13695.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pozsvai Györgyi: Bodor Ádám. Pozsony, 1998, Kalligram Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Bodor Ádám által dedikált.
13696.

Rufpreis:
3 000 HUF

108 Bűvészmutatvány, híres európai bűvészek nyomában, műkedvelők és professzionátusok részére, 161 ábrával. Tolnai Nyomda és Kiadó, 160 p. Foltos, megviselt borító
13697.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Menyhért: Mézeskalács-szív. Elbeszélések. Budapest, 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
13698.

Rufpreis:
800 HUF

Betűbokréta. Magyar olvasókönyv a katolikus népiskolák osztálya számára. Összeállította Nagy T. Perpetua. Pál György rajzaival. Budapest, 1942, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon kötés, megviselt, sérült kötéssel.
13699.

Rufpreis:
1 000 HUF

13700.

Rufpreis:
1 000 HUF

13701.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF