Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár. Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas, szakadozott papírkötés, a könyvben néhol ceruzás firkával.
Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói megviselt papírkötésben.
Thurzó Gábor: József és Putifárné. Budapest, 1961, Magvető. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, a borítója foltos. Első kiadás. A szerző által dedikált.
1835-1985 150 Jahre Bertelsmann. Die Geschichte des Verlagsunternehmens in Texten, Bildern und Dokumenten. München, 1985, C. Bertelsmann. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben, német nyelven, kiváló állapotban./ Linenbinding with papercover, in german language, in good condition.
Kalocsa Róza: Az illem könyve. A művelt ízlés és tapintatos modor. Az élet különböző viszonyaiban. A családi és társadalmi életben követendő illem-szabályok kézikönyve. Budapest, 1884, Révai Testvérek. Kiadói kopottas, sérült aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, az elülső előzéklap, a címlap és az első oldal kijár.
Régi magyar költők tára II. kötet. XVI. századbeli magyar költők művei. I. 1527-1546. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1880, MTA Könyvkiadó-Hivatala. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.