Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

13681.

Rufpreis:
5 000 HUF

13682.

Rufpreis:
5 000 HUF

13683.

Rufpreis:
1 200 HUF

13684.

Rufpreis:
1 000 HUF

13685.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói megviselt papírkötésben.
13686.

Rufpreis:
1 000 HUF

13687.

Rufpreis:
1 800 HUF

13688.

Rufpreis:
2 400 HUF

Két hivatás. Ferdinandyné Lengyel Angela összes versei. Bp., 1940, Cserépfalvi Kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13689.

Rufpreis:
2 000 HUF

13690.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalocsa Róza: Az illem könyve. A művelt ízlés és tapintatos modor. Az élet különböző viszonyaiban. A családi és társadalmi életben követendő illem-szabályok kézikönyve. Budapest, 1884, Révai Testvérek. Kiadói kopottas, sérült aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, az elülső előzéklap, a címlap és az első oldal kijár.
13691.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi magyar költők tára II. kötet. XVI. századbeli magyar költők művei. I. 1527-1546. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1880, MTA Könyvkiadó-Hivatala. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.
13692.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF