https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 345
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1396056
13633
278
0
10000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Budapest, 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Kissé megviselt állapotban. A borítója kopottas. A 170-171 p. között egy illusztráció kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1238801
13634
278
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Barna Balogh: Modern Magyar Lyrics. The first selected English edition of present-day Hungarian poems. With and introduction by Gyula de Pekár. London, 1934, Central European Literary Products. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Ritka kötet!
Das Lot is nicht erreichbar
1221828
13635
278
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Az új sarj. Bp., 1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Későbbi egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222505
13636
278
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1252194
13637
278
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. I. kötet. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, foltos egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1253395
13638
278
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. II. kötet Pest, 1854. Emich Gusztáv. 587 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233566
13639
278
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233615
13640
278
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács László: Az Erdélyi Helikon íróinak anthológiája 1924-34. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1235584
13641
278
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Posta képekben. Bp., 1963, Közlekedés és Postaügyi Minisztérium. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Ritka kiadvány.
Das Lot is nicht erreichbar
1239238
13642
278
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
W. G. Hardy: Ábrahám. Fordította Baktay Ervin. Bp., é. n., Rózsavölgyi és társa. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1223788
13643
278
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Béla: Tündérek. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, számozott (626.) bibliofil példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1223823
13644
278
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztori Múzsa. Görög bukolikus költők. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, selyemkötésben, számozott (70.) bibliofil példány. A borítótáblák megvetemedtek.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse