https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 345
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1430763
13537
278
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Roger Martin du Gard: Vén Európa. Bp., Nyugat kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1415422
13538
278
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bárd Miklós költeményei. (1887-1913). A költő helyett felesége dedikálásával. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp. 1915. Franklin. 441 p. Kiadói, aranyozott, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszéllel.
Das Lot is nicht erreichbar
1426996
13539
278
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dienes Valéria könyvek, 3db: - - önmagáról, Hajnalvárás, Miénk az idő. Kiadói kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
965206
13540
278
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
Das Lot is nicht erreichbar
961510
13541
278
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
909814
13542
278
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
Das Lot is nicht erreichbar
1321065
13543
278
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somfay Margit: A félhold árnyékában. Bp., é.n. Magyar Könyvbarátok. 317 p., Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva, melyeket Petry Béla készített. Kiadói egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1335494
13544
278
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: Júliusi utazás. Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászonkötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1361337
13545
278
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radó Antal: Az olasz irodalom I-II. Budapest,1896,Magyar Tudomány Akadémia. MTA-Új Folyam XXVI-XXVII. kötet. Kiadói egészvászon borító, márványozott lapélekkel. 515+552 p. Első kiadás! A borító picit foltos, sarkai picit kopottak.
Das Lot is nicht erreichbar
1350809
13546
278
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
G.K. Chesterton: Ember aki csütörtök volt (Lidércnyomás), Békéscsaba, 1918, Tevan. Tulajdonosi szignóval, vászonkötésben, ragasztott papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1335845
13547
278
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1253860
13548
278
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse