Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

Bozzay Margit: Álarc nélkül... Mozaikszemek egy téli délutánból. II. kiadás. Budapest, 1943, Napkelet. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, 158 p. A borító picit maszatos, foltos.
13488.

Rufpreis:
1 000 HUF

13489.

Rufpreis:
1 000 HUF

13490.

Rufpreis:
800 HUF

13491.

Rufpreis:
800 HUF

Baier, Stephan - Demmerle, Eva: Habsburg Ottó élete. Bp., 2003, Európa. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval,jó állapotban.
13492.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chaplin, Charles: Életem. Bp., 1967, Európa Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
13493.

Rufpreis:
800 HUF

Halálozási adatok 1950-1979. Bp., 1981, KSH. Papírkötésben, jó állapotban.
13494.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Díszes, kopott félbőr kötésben.
13495.

Rufpreis:
1 800 HUF

Prokop Péter: Római évek. Róma, 1985, Ugo Detti. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
13496.

Rufpreis:
2 000 HUF

13497.

Rufpreis:
12 000 HUF

Darvas József: Elindult szeptemberben. Budapest, 1943, Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, picit maszatos gerinccel, de egyébként jó állapotban.
13498.

Rufpreis:
1 000 HUF

13499.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF