Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

Brisits Frigyes: A XIX-ik század első fele. A magyar irodalom története V. kötet. Budapest, 1939, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés.  A szerző, Brisits Frigyes (1890-1969) Szent Imre Gimnázium tanára,majd igazgatója, irodalomtörténész, Vörösmarty kutató által Marcell Mihály (1883-1962) egyetemi tanárnak, a Központi Papnevelő Intézet rektorának szóló dedikációval.
13392.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vörösmarty Mihály összes művei 4. Drámai költemények II. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 503 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben. Megviselt állapotban. A borítója néhol kopott. A kötése sérült, laza. Volt könyvtári példány!
13393.

Rufpreis:
3 000 HUF

Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke 1937-1938. XI. évfolyam. Összeállította: Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Budapest, 1937, Révai Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötés, némileg foltos borítóval, pár helyen ceruzás jelöléssel.
13394.

Rufpreis:
2 000 HUF

13395.

Rufpreis:
3 000 HUF

13396.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Kepes Ernő: A korona sorsa. A búza és az arany ára, és a korona árfolyama. Politikai Könyvtár 2. Budapest, 1922, Orion Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, tuladjonosi névbejegyzéssel, foltos borítóval.
13397.

Rufpreis:
2 400 HUF

13398.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mikes Lajos: Nem lesz bankett! Szatirikus vígjáték négy felvonásban. Budapest, 1919, Közoktatásügyi Népbizottság. Átkötött félvászon kötés.
13399.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Badics Ferenc: Gaál József élete és munkái. Budapest, 1881, Aigner Lajos. Átkötött félvászon kötés, kopottas, viseltes borítóval, foltos.
13400.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
13401.

Rufpreis:
2 000 HUF

13402.

Rufpreis:
2 000 HUF

Háziasszonyok kiskátéja V. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné. Budapest, 1942, Országos Iparegyesület. Kiadói papírkötés.
13403.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF