Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

Zenei lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája  I-II. kötet (teljes) Szerk. Szabolcsi Bence és Tóth Aladár. Számos képtáblával és szövegillusztrációval. Budapest, 1930-1931. Győző Andor. Egységes, kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13380.

Rufpreis:
6 000 HUF

Révai Új lexikona. Komplett sorozat 20 kötetben. Kiegészítő kötettel Kiváló állapotban. Ritka kiadás!
13381.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

13382.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

13383.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Schack Béla (szerk.): Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. kötet. A modern üzleti élet enciklopédiája. Bp., 1929-1931. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, két kötet gerincén sérülés, egyébként jó állapotban.
13384.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés. Változó, többnyire kopottas állapotban, némileg kötet fűzése laza.
13385.

Rufpreis:
10 000 HUF

13386.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ditte és Giovanni Bandini: Babonák lexikona. Bp., 2000. Athenaeum.
13387.

Rufpreis:
1 600 HUF

13388.

Rufpreis:
5 000 HUF

13389.

Rufpreis:
4 000 HUF

C.W. Leadbeater: A túlvilág. Budapest, 1940, Magyar Teozófiai Társulat. Kiadói papírkötés, némileg foltos és ragasztott borítóval, egyébként jó állapotban.
13390.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Horváth Béla: Pogányság vagy kereszténység. Szolgaság vagy szabadság. Budapest, 1938, Korszerű Magyar Írások, 63 p. Kiadói picit szakadt papírkötés. A szerző által dedikált.
13391.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF