Zenei lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája I-II. kötet (teljes) Szerk. Szabolcsi Bence és Tóth Aladár. Számos képtáblával és szövegillusztrációval. Budapest, 1930-1931. Győző Andor. Egységes, kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Schack Béla (szerk.): Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. kötet. A modern üzleti élet enciklopédiája. Bp., 1929-1931. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, két kötet gerincén sérülés, egyébként jó állapotban.
Tolnai Világtörténelme I-X.+ VI. Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott, színezett kiadói egészvászonkötés , 4253 p. A borító kopott, egy-két helyen szakadás, az előzéklapokon ajándékozási sorok, de alapvetően jó állapotban van. Teljes sorozat, de van benne egy plusz VI. kötet.
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.
C.W. Leadbeater: A túlvilág. Budapest, 1940, Magyar Teozófiai Társulat. Kiadói papírkötés, némileg foltos és ragasztott borítóval, egyébként jó állapotban.
Horváth Béla: Pogányság vagy kereszténység. Szolgaság vagy szabadság. Budapest, 1938, Korszerű Magyar Írások, 63 p. Kiadói picit szakadt papírkötés. A szerző által dedikált.