Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

Hoffmann, E. T. A.: Az elhagyott ház. Bp., 1921, Kellner. 186. számú sorszámozott példány, készült 450 példányban. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.
13368.

Rufpreis:
4 000 HUF

Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford., bev. Endrődi Sándor. Bp., [1903], Athenaeum. Aranyozott lapszélekkel, gazdagon díszített, festett dombornyomott vászonkötésben. Szép állapotban.
13369.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.
13370.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mészáros Tibor: Köszönöm a sorsnak, hogy ember voltam... Képek és tények Márai Sándor életéből. Budapest, 2006, Helikon Kiadó, Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
13371.

Rufpreis:
3 000 HUF

13372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Ferenczi Sándor: Katasztrófák. A nemi működés fejlődésében pszichoanalitikai tanulmány. Budapest, é.n. (1928), Pantheon, 144 p. Kiadói papírkötés, a kötése némileg sérült, foltos.
13373.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Sigmund Freud: Totem és tabu. A vadnépek és a neurotikusok lelki életének némely megegyezéséről. Fordította Dr. Pártos Zoltán, a fordítást revidiálta Dr. Ferenczi Sándor. Budapest, é.n. (1918), Dick Manó, 174 p. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
13374.

Rufpreis:
2 000 HUF

13375.

Rufpreis:
3 000 HUF

13376.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, márványozott lapélekkel. Változó, többnyire kissé viseltes állapotban, a kötetek gerince és borítója kopottas, néhol sérült, pár lap szakadt, pár lap kijár.
13377.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

13378.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben, Szép állapotban
13379.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF