Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. némileg kopott borítóval, és gerinccel, festett lapélekkel.
Somlyó Zoltán válogatott versei. Az elhunyt költő posthumus könyve elé bevezetőket írtak: Erdélyi József, Kosztolányi Dezső, Karinthy Frigyes, Szász Menyhért. Sajtó alá rendezte Szász Menyhért. (Budapest, 1939), Özv. Somlyó Zoltánné, Tolnai Ny, 1 t.+159 p. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
A büntetésvégrehajtási testület biztonsági szabályzata, az IM Büntetésvégrehajtás Országos Parancsnokságának kiadványa belső használatra, számozott, beleírásokkal. Budapest, 1989. 159 p.
Surányi Miklós: Trianoni páva - A gyujtogató. Surányi Miklós Műveinek Emlékkiadása I. Budapest, 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Számozott, 381. példány! Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, 162+87 p. A gerince sérült, viseltes!
Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Budapest, 1896, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben, 330 p. A borítója kopott, foltos. A gerince deformált. A kötése meglazult. A hátsó előzéklap hiányzik! A hátsó védőlap javított, cellux-szal ragasztott!
Emil Ludwig: Az ember fia. Egy próféta története. Fordította Benedek Marcell. Budapest, é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval. Rembrandt rajzaival illusztrálva.