Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

13428.

Rufpreis:
2 000 HUF

Li Hszing-Tao: A krétakör. Dráma. Budapest, 1960, Magyar Helikon. Fordította és az utószót írta Tőkei Ferenc. A verseket fordította Garai Gábor. Kiadói egészvászon. Makrisz Zizi fametszeteivel.
13429.

Rufpreis:
1 000 HUF

Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai. Fordította Szász Károly. Budapest, 1907, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon kötéssel, megviselt borítóval, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.
13430.

Rufpreis:
1 000 HUF

Die Welt in Bildern, Album 3., eine Sammlung alles dessen, was den gebildeten Menschen interessiert Zusammengestellt und den Freunden der guten Salem-Gold, Salem-Aleikum-und Salem-Auslese-Zigaretten gewidmet von der Direktion der Orientalischen Tabak- und Zigarettenfabrik "Yenidze" Dresden. Kiadói kopottas papírkötés, német nyelven, számos izgalmas képpel, egy kép sérült, 35 p./ Paperbinding, in german language.
13431.

Rufpreis:
1 000 HUF

Békés István: Magyar ponyva pitaval. Budapest, 1966, Minerva. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
13432.

Rufpreis:
1 800 HUF

Egry Irén: Deák Ferenc. Történeti arckép. Budapest, 1941, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés.
13433.

Rufpreis:
2 000 HUF

13434.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Meznerich Jenő: Bunyevácok. Budapest, 1938, Szerzői kiadás, 43 p. Kiadói papírkötés.
13435.

Rufpreis:
2 000 HUF

13436.

Rufpreis:
4 000 HUF

13437.

Rufpreis:
3 000 HUF

13438.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wilde, Oscar: A kritikus mint művész. Tanulmányok. [Bp.], é. n., Lampel (Wilde Oszkár összes művei). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13439.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF