Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

13404.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kosztolányi Dezső: Színház. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei XI. kötet. Összegyűjtötte és bevezette: Illés Endre. Budapest, 1948, Nyugat, Révai Irodalmi Intézet nyomdája. Kiadói egészvászon kötés.
13405.

Rufpreis:
1 400 HUF

13406.

Rufpreis:
8 000 HUF

13407.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gárdonyi Géza munkái, 20 kötet. Budapest, é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötés, egy kivételével mind műanyag védőfóliában. Változó, többségében jó állapotban.
13408.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Budapest, 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású egészvászonkötésben, Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. A gerince kissé sérült, a borítója picit foltos, de alapvetően jó állapotban.  A szerző, Pap Zoltán (1862-1919) által Török Kálmán (1865-1939) országgyülési képviselőnek, prépost-kanonoknak dedikált példány!
13409.

Rufpreis:
10 000 HUF

13410.

Rufpreis:
10 000 HUF

13411.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13412.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13413.

Rufpreis:
4 000 HUF

13414.

Rufpreis:
4 000 HUF

13415.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF