6 db ifjúsági regény-Dumas Sándor: A három testőr. Bp., Béta; J. Ács Kató: az élő szoba meséi. Bp., Forrás; Fenimore Cooper: Bőrharisnya. Bp., Dante; Danielné Lengyel Laura: A tündérkirályné meséi. Bp., Dante; Hunyady Sándor: A hajó királynője. Bp., Athenaeum; Betkó András: Csip-csip úrfi. Bp., 1942, Magvető. Kötetenként változó kötésben és állapotban(általában kopottas).
Dickens Károly: Copperfield Dávid Ifjúsága. A magyar ifjúság számára angolból átdolgozta: Tábori Kornél. Komjádi Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, 175 p. A borítója, gerince kopottas.
Ambrus Zoltán: A kritikáról. Genius Könyvtár 17. Budapest, é.n., Genius Könyvkiadó Rt., 101 p. Kiadói papírkötés. Kissé megviselt állapotban, szakadozott borítóval, felvágatlan lapokkal, sérült kötéssel.
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Szerk.: Z. Szabó László. Győr, 1981, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola. Kiadói papírkötés. Z. Szabó László által dedikált példány!
Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.