Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

6 db ifjúsági regény-Dumas Sándor: A három testőr. Bp., Béta; J. Ács Kató: az élő szoba meséi. Bp., Forrás; Fenimore Cooper: Bőrharisnya. Bp., Dante; Danielné Lengyel Laura: A tündérkirályné meséi. Bp., Dante; Hunyady Sándor: A hajó királynője. Bp., Athenaeum; Betkó András: Csip-csip úrfi. Bp., 1942, Magvető. Kötetenként változó kötésben és állapotban(általában kopottas).
13500.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Magyar népballadák, Magyar népdalok. Két kötet az élő könyvek sorozatból.
13501.

Rufpreis:
800 HUF

Csűrös Zoltán: Számok csodavilága. Nemes Török János rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum. Rajzos félvászon kötésben.
13502.

Rufpreis:
1 000 HUF

13503.

Rufpreis:
800 HUF

Marcel Schlag: Védőkutyák vizsgarendje. Nyomkövetés, engedelmességi és őrző-védő gyakorlatok. Bp., 1995, Azimex Bt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13504.

Rufpreis:
1 000 HUF

13505.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Szerk.: Z. Szabó László. Győr, 1981, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola. Kiadói papírkötés. Z. Szabó László által dedikált példány!
13506.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vietorisz József: Senki Pál. Bp., 1924. Franklin. Kiadói papírkötésben
13508.

Rufpreis:
800 HUF

13509.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heine, [Heinrich]: Firenzei éjszakák. Bp., é. n., Dante. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13510.

Rufpreis:
1 000 HUF

13511.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virtute fideque : Festschrift für Otto von Habsburg zum fünfzigsten Geburtstag. Wien-Munchen, 1965, Herold. Kiadói egészvászon-kötésben.
13512.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF