Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1330905
13597
278
Nemes László: Szeretni nem elég. Bp., 1969, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1330900
13598
278
1330895
13599
278
Nemes György: Siessünk. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval 1319101
13600
278
1330894
13601
278
Nemes György: Behajtani tilos. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval 1330903
13602
278
Nemes György: Rossz egyedül. Bp., 1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval 1317584
13603
278
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói papírkötésben, a borító széle sérült. A szerző dedikációjával! 1317817
13604
278
1335049
13605
278
1330985
13606
278
Arcibasev: Féltékenység. Dráma öt felvonásban. Fordította Biró Lajos. Bp., 1918, Singer és Wolfner. A címlap javított. Korabeli félvászonkötésben.
1258716
13607
278
1258711
13608
278
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF