August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Fordította: Márton László. Budapest, 1986, Helikon Kiadó, 152 p. Kiadói bőrkötés, kiadói papírborítóban. Számozott (3000/2044.) példány.
Két kötet az Új Elzevír Könyvtárból; Thomas Mann: Az elcserélt fejek. Új Elzevír Könyvtár 1. Fordította: Horvát Henrik. Az illusztrációkat Kondor Lajos rajzolta. 1980. számú példány. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 235 p. Thomas Mann: A törvény. Új Elzevír Könyvtár 2. Fordította: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Budapest, 1958, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 172 p. A borítók kopottak. Drahos István eredeti fametszeteivel. Sorszámozott, bibliofil kiadás egészbőr kötésben. Bp., 1958, Magyar Helikon, (pár lap kijár)
4 db UFO-s könyv: És akkor jöttek az UFO-k III., Földes Attila: UFOK építették a piramisokat?, Sombor Judit: Égi vendég, UFÓK Magyarországon, Nemere István: UFO a láthatáron. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Mark Twain: Tamás urfi kalandjai. Átdolgozta Zigány Árpád. Ifjusági Könyvtár 2. Budapest, , Pallas Irodalmi és Nyomdai RT. Kiadói keménypapír kötés, 183 p. A borítója kopott, a gerince sérült.
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.
Elizabeth Barrett Browning: Portugál Szonettek. Máté József fordítása. Budapest, 1936, Pantheon-Kiadás, Kner-nyomda, 2+44+1+11 p.+1 t. Kiadói tűzött papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítótval, sérült kötéssel. Készült 500 példányban.