Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.
13621.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint Aladárné: Felszabadító önmunkálkodás. Budapest, 1942, Bethlen Nyomda Rt. Kiadói papírkötés.
13622.

Rufpreis:
1 000 HUF

13623.

Rufpreis:
1 000 HUF

Homéros: Odysseia. Fordította: Devecseri Gábor. Második kiadás. Budapest,É.N., Új Idők Irodalmi Intézet RT. Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 383 p. A borítója kopottas.
13624.

Rufpreis:
1 000 HUF

13625.

Rufpreis:
1 800 HUF

13626.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolt Béla:Versek. Budapest, 1929, Genius-Kiadás.  Kiadói papír kötésben.
13627.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Második kiadás. Budapest, 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, 499 p. A borítója maszatos. Az elülső előzéklapon ex libris-szel!
13628.

Rufpreis:
1 000 HUF

13629.

Rufpreis:
1 000 HUF

13630.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sándor Pál: Engels, mint filozófus. Budapest, 1945, Faust Imre Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány.
13631.

Rufpreis:
1 000 HUF

Franz Werfel: A Musza Dag negyven napja. Fordította Hódos György. Budapest, 1957, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos, kopott borítóval.
13632.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF