Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.
Karinthy Frigyes: Színház. Karinthy Frigyes munkái VIII. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit laza fűzéssel.
Homéros: Odysseia. Fordította: Devecseri Gábor. Második kiadás. Budapest,É.N., Új Idők Irodalmi Intézet RT. Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 383 p. A borítója kopottas.
Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv 2 kötete; Szőts Gyula (szerk.):Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv V. Budapest, 1939, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés, 272 p. Dr. Marinovich László - Szőts Gyula - Dr. Margittai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés,358 p. A borítók kopottasak. A címlapokon tulajdonosi névbejegyzés.
Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Második kiadás. Budapest, 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, 499 p. A borítója maszatos. Az elülső előzéklapon ex libris-szel!
Andersen-mesék. Az ifjúság számára átdolgozta Bíró Sándor. Hampel József rajzaival. Második kiadás. Bp., Dante Könyvkiadó. Javított kartonált kötés, kopottas állapotban.
Nisard D.: A franczia irodalom története I,III-IV. (Hiányos!) Fordította: Szász Károly. Budapest, 1878, Magyar Tudományos Akadémia, XV+463+V+419+XVI+537 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban! A borítója kopott, a gerince sérült. A III. kötetből 403-414 p. között a lapok kijárnak. A IV. kötetben ceruzás aláhúzásokkal. A II. kötet hiányzik!
Franz Werfel: A Musza Dag negyven napja. Fordította Hódos György. Budapest, 1957, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos, kopott borítóval.