Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

Nemes György: A királyság nyolcadik jele. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
13573.

Rufpreis:
1 000 HUF

13574.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Budapest, 1945, Révai. Kiadói picit foltos félvászon kötés.
13575.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Mátyás: A magyar jövőért. Budapest, 1945, Szikra. Második kiadás. Kiadói foltos, szakadt papírkötés, foltos lapokkal, benne tollal a tartalomjegyzéknél aláhúzások.
13576.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Mátyás: Válogatott beszédek és cikkek. Budapest, 1951, Szikra. Második kiadás. Kiadói foltos papírkötés, foltos lapokkal, benne tollal aláhúzások.
13577.

Rufpreis:
1 000 HUF

13578.

Rufpreis:
1 000 HUF

13579.

Rufpreis:
1 200 HUF

13580.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gvadányi József: Egy falusi nótárius budai utazása. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papírborítóban, a félvászon gerinc egy része megfakult. Egyébként jó állapotban.
13581.

Rufpreis:
800 HUF

13582.

Rufpreis:
800 HUF

Riedl Frigyes: Arany János. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Korabeli félvászon kötés, kopottas borítóval.
13583.

Rufpreis:
1 800 HUF

13584.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF