https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 345

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gál Anna: Jó volna már őszintén szólni. Versek. Budapest, 1937, Kéve Kiadás. Javított kiadó papírkötés, 80 p. A borítója szakadozott. A címlapon ajándékozási sorokkal.
1
13561.

Gál Anna: Jó volna már őszintén szólni. Versek. Budapest, 1937, Kéve Kiadás. Javított kiadó papírkötés, 80 p. A borítója szakadozott. A címlapon ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és Kalandok. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon, 163 p. Sok fotóval illusztrálva.A könyvben számos aláhúzással. Az elülső védőlapon ajándékozási sorokkal.
1
13562.

Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és Kalandok. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon, 163 p. Sok fotóval illusztrálva.A könyvben számos aláhúzással. Az elülső védőlapon ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kőműves Imre: Vasaltnadrágosok. Bp., 1963, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Dedikált példány!
1
13563.

Kőműves Imre: Vasaltnadrágosok. Bp., 1963, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Dedikált példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.
1
13564.

Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Igazgatósági jelentések a takarékpénztárak és bankok országos nyugdíjpénztára működéséről. Éves jelentések 1930 és 1940 között, egybekötve. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
13565.

Igazgatósági jelentések a takarékpénztárak és bankok országos nyugdíjpénztára működéséről. Éves jelentések 1930 és 1940 között, egybekötve. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Galambosi László: Az irgalom ágai. Budapest, 1974, Magvető Könyvkiadó. Egészvászon kiadói borítóban, 126 p. A könyvet a szerző dedikálta Jovánovics Miklósnak, aki az Élet és Irodalom főszerkesztője, majd a Magvető Könyvkiadó igazgatója volt.
1
13566.

Galambosi László: Az irgalom ágai. Budapest, 1974, Magvető Könyvkiadó. Egészvászon kiadói borítóban, 126 p. A könyvet a szerző dedikálta Jovánovics Miklósnak, aki az Élet és Irodalom főszerkesztője, majd a Magvető Könyvkiadó igazgatója volt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor  kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. Könyvkötői kemény papírkötés, 43 p. Első kiadás! A címlapot Divéky József rajzolta. A gerince sérült, hiányos.
1
13567.

Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. Könyvkötői kemény papírkötés, 43 p. Első kiadás! A címlapot Divéky József rajzolta. A gerince sérült, hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verlaine: Versek - Poésies. Poezis Kétnyelvű Kiadása. Szily Ernő fordítása. Budapest, É.N., Poézis. 1000 számozott példányból a 36. sz. példány. Fűzött papírkötés, 126 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A borítója kissé foltos, kopott. Pár lap sarka gyűrött.
1
13568.

Verlaine: Versek - Poésies. Poezis Kétnyelvű Kiadása. Szily Ernő fordítása. Budapest, É.N., Poézis. 1000 számozott példányból a 36. sz. példány. Fűzött papírkötés, 126 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A borítója kissé foltos, kopott. Pár lap sarka gyűrött.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mezo Ferenc: Olympiai kalauz. Budapest, 1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Szerző által dedikált példány. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben
1
13569.

Mezo Ferenc: Olympiai kalauz. Budapest, 1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Szerző által dedikált példány. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verne Gyula: A Jég-Szfinksz. I-II. Fordította: Dr. Bethlen Oszkár. Budapest, 1889, Sachs és Pollák Könyvkereskedése. Kopottas kiadói festett egészvászon,  142+159 p. A borítók kopottasak. A kötések meglazultak. Pár lapszél szakadozott.
1
13570.

Verne Gyula: A Jég-Szfinksz. I-II. Fordította: Dr. Bethlen Oszkár. Budapest, 1889, Sachs és Pollák Könyvkereskedése. Kopottas kiadói festett egészvászon, 142+159 p. A borítók kopottasak. A kötések meglazultak. Pár lapszél szakadozott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Perczel Zita: A Meseautó magányos utasa. Bp., 2000, Áron Kiadó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.; Párkány László: Tolnay Klári egyes szám első személyben. Bp., 1988, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13571.

Perczel Zita: A Meseautó magányos utasa. Bp., 2000, Áron Kiadó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.; Párkány László: Tolnay Klári egyes szám első személyben. Bp., 1988, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel..
1
13572.

Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel..

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse