Kalocsa Róza: Az illem könyve. A művelt ízlés és tapintatos modor. Az élet különböző viszonyaiban. A családi és társadalmi életben követendő illem-szabályok kézikönyve. Budapest, 1884, Révai Testvérek. Kiadói kopottas, sérült aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, az elülső előzéklap, a címlap és az első oldal kijár.