Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1299931
10216
262
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt. Vegyes technika, papír, jelzett, 12x8 cm
1300110
10217
262
Olvashatatlan jelzéssel: Bazár Szöulban. Rézkarc, papír, jelzett, 10x15 cm 1300102
10218
262
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x12 cm
1300092
10219
262
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Budapesti utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5x7,5 cm
1299946
10220
262
Olvashatatlan jelzéssel: Karácsonykor. Rézkarc, papír, felületén sérüléssel, 12x9 cm 1304945
10221
262
Olvashatatlan jelzéssel: Sárkányeregető. Olaj, farost, 30×40 cm
1286077
10222
262
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 26×31 cm
1238133
10223
262
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon (sérült), keretben, 48×61 cm 1257704
10224
262
1301823
10225
262
Olvashatatlan jelzéssel: Vadászat. Olaj, vászon, keretben, 30×40 cm 1301932
10226
262
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg néni. Szén, papír, jelzett, 40x29 cm 1267029
10227
262
Olvashatatlan jelzéssel: Adriai kikötő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF