Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298291
10264
262
Franz Schubert és Eszterházy Karolina találkozása Kismartonban. Gobelin kép, antik keretben, 48×67 cm 1302787
10265
262
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 24×17 cm 1302287
10266
262
8500
Jelzés nélkül: Vörösberény. Olaj, vászon, keretben, 22×42 cm
1301336
10267
262
50000
Jelzés nélkül: IV Károly a fehér lovon. Olaj, vászon-karton, sérült, 63×54 cm 1301539
10268
262
6 db ex libris, klisé, papír, több jelzett a klisén 1304069
10269
262
4 db ex libris (Kertes-Kollmann Jenő, Kopasz Márta, Kónya Sándor, Nechánszky József), vegyes technika (klisé, linó, fametszet, ill. rézkarc), papír, egy részük jelzett, különböző méretben 1266201
10270
262
Ex libris Schmidl Grete, klisé, papír, jelzett a klisén, 12x14 cm
1273179
10271
262
6 db különféle Ex Libris, klisé, jelzés nélkül, 12×9 cm 1303288
10272
262
6 db exlibris, 3 jelzett a dúcon (Ferry, Drahos, Buday), fametszet, klisé, 8×4-8×9 cm 1277506
10273
262
cca 1930-50 Összesen 11 db klf. ex libris, többnyire klisék, de van közte fametszet is. Néhány jelzett (Gáborjáni Szabó Kálmán, Várkonyi Károly, Havas László, Kertes-Kollmann Jenő, stb.) Változó méretben. 1305821
10274
262
5 db ex libris klisék és fametszetek: Bordás, S.B, jelzés nélkül, 8×8-12×9 cm 1305817
10275
262
5 db ex libris klisék és fametszetek: Drahos, R.R, L.I, F.K. jelzés nélkül, 7×5-9×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF