Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298834
10240
262
30000
1299074
10241
262
Olvashatatlan jelzéssel: Pest. Linó, papír, keretben, 21×30 cm
1298500
10242
262
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy ernyővel. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×32 cm 1302915
10243
262
Olvashatatlan jelzéssel: Vietnami lány, selyem, üvegezett keretben, 10×6 cm
1302920
10244
262
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×23 cm 1303060
10245
262
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi karikatúra. Színes ceruza, papír, jelzett, 25x34 cm
1303080
10246
262
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi karikatúra. Színes ceruza, papír, jelzett, 31×24 cm 1299958
10247
262
Jelzés nélkül: Gésák. Vegyes technika, papír, 14x10 cm 1299961
10248
262
Jelzés nélkül: Fiatal hölgy. Ceruza, papír, kartonra kasírozva, 10x12 cm 801873
10249
262
Jelzés nélkül: Szabó Gyula színész karikatúrája aláírásával. Papír, tus, 11x16 cm
1265496
10250
262
Jelzés nélkül: Falatozó munkás. Olaj, vászon, sérült, keretben, 50×40 cm 1167800
10251
262
Jelzés nélkül: Arcok. Olaj, karton, 120×108 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF