Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

10240.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Olvashatatlan jelzéssel: Pest. Linó, papír, keretben, 21×30 cm
10241.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy ernyővel. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×32 cm
10242.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Vietnami lány, selyem, üvegezett keretben, 10×6 cm
10243.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×23 cm
10244.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi karikatúra. Színes ceruza, papír, jelzett, 25x34 cm
10245.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi karikatúra. Színes ceruza, papír, jelzett, 31×24 cm
10246.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jelzés nélkül: Gésák. Vegyes technika, papír, 14x10 cm
10247.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Fiatal hölgy. Ceruza, papír, kartonra kasírozva, 10x12 cm
10248.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Szabó Gyula színész karikatúrája aláírásával. Papír, tus, 11x16 cm
10249.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Falatozó munkás. Olaj, vászon, sérült, keretben, 50×40 cm
10250.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Arcok. Olaj, karton, 120×108 cm
10251.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF