Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1304263
10144
262
Novák Lajos (1927-): Tél. Rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm 1300118
10145
262
Pálffy S. jelzéssel: Magányos fa. Tempera, papír, jelzett, 17x23 cm
1304682
10146
262
Pásztor Gábor (1933-2012): Petróleumlámpa. Rézkarc, papír, jelzett, 15×9 cm
1304425
10147
262
Perei Zoltán (1913-1992): Salamon und Marcolf. Linó, papír, jelzett, 6,5×7,5 cm
1300717
10148
262
Perlmutter jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 21×28 cm 1288530
10149
262
Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1288548
10150
262
Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1258518
10151
262
Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1226729
10152
262
Pintér jelzéssel: Parasztház. Tus, papír, üvegezett keretben, 15×23 cm
1300873
10153
262
Pittner jelzéssel: Házak a távolban. Olaj, karton, 68×47 cm 1301584
10154
262
P.J. jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 19×14 cm 1221371
10155
262
Pólya jelzéssel: Libatömés után (na, te mire emlékszel?), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF