Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Szeift Béla (1944-2012): Ketten, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
10192.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Fekvő. Akvarell-filc, papír, jelzett, 17×27 cm
10193.

Rufpreis:
4 000 HUF

10194.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szilvássy Nándor (1927-2011): Az első csábítás. Vegyes technika, papír, jelzett, 34x25 cm
10195.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szilvásy Nándor (1927-2011): Hegedűk. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/34), 44×33 cm
10196.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szilvásy Nándor (1927-2011): Hegedűk. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/81), 44×33 cm
10197.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szoboszlai Mata János (1907-1944): 3 db kisgrafika, fametszet ill. ceruza, papír, jelzettek, különböző méretben
10198.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Aratók. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11,5×8 cm
10199.

Rufpreis:
3 000 HUF

Takács Dezső (1933-): A szocialista nő. Linó, papír, 25,5×16,5 cm
10200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tánczos László (1956-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
10201.

Rufpreis:
3 000 HUF

Telepy jelzéssel: Erdei út. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×36 cm
10202.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tiszavölgyi Ferenc (1946-): Kisváros. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×24 cm
10203.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF