Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1181601
10192
262
Szeift Béla (1944-2012): Ketten, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm 1304433
10193
262
Szeift Béla (1944-2012): Fekvő. Akvarell-filc, papír, jelzett, 17×27 cm 1298307
10194
262
1304366
10195
262
Szilvássy Nándor (1927-2011): Az első csábítás. Vegyes technika, papír, jelzett, 34x25 cm
1304378
10196
262
Szilvásy Nándor (1927-2011): Hegedűk. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/34), 44×33 cm
1304389
10197
262
Szilvásy Nándor (1927-2011): Hegedűk. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/81), 44×33 cm
1303935
10198
262
Szoboszlai Mata János (1907-1944): 3 db kisgrafika, fametszet ill. ceruza, papír, jelzettek, különböző méretben 1298457
10199
262
Szőnyi István (1894-1960): Aratók. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11,5×8 cm
1304645
10200
262
Takács Dezső (1933-): A szocialista nő. Linó, papír, 25,5×16,5 cm 1257904
10201
262
Tánczos László (1956-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
1298904
10202
262
Telepy jelzéssel: Erdei út. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×36 cm 1272530
10203
262
Tiszavölgyi Ferenc (1946-): Kisváros. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF