Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1302685
10180
262
50000
Sólyom jelzéssel: Vitorlások a Siócsatornán, olaj, vászon, keretben, 39x50cm
1169338
10181
262
36000
1301026
10182
262
Sugár Gábor (1976- ): Párduc. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm
1301030
10183
262
1303972
10184
262
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Maksay Albert könyve, ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×8,5 cm; Ctibor Šťastný (1884-1962): Ex libris, aquatinta, papír, jelzett a dúcon, 9×9 cm 1221619
10185
262
1283959
10186
262
1301925
10187
262
26000
Szanthoffer Imre (1930-): Dunakanyar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×60 cm 1305245
10188
262
Szántó jelzéssel: Anya és gyermeke, pasztell, papír, 42×29,5 cm 1305243
10189
262
Szántó jelzéssel: Anya és lánya, pasztell, papír, 29,5×20,5 cm 1277068
10190
262
Szász jelzéssel: Alakok. Tus, papír, 20×11 cm 1175971
10191
262
Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF