Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1280470
10084
262
Kádas István (1941-): Szent Gellért kivégzése. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×38 cm
1280409
10085
262
Kádas István (1941-): Mátyás templom, Hilton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm
1305159
10086
262
Kádár jelzéssel: Nő galambbal, olaj, farost, 54×42,5 cm 1305146
10087
262
Kádár jelzéssel: Nők, olaj, karton, 50×70 cm 1247471
10088
262
Kiss Farkas Imre (?-?): Tengerpart. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 40×50 cm
1305452
10089
262
Kiss Terézia (1928- ): Banán. Rézkarc, karton, sérült, 29×35 cm
1300828
10090
262
Kmetty jelzéssel: Tanulmány. Szén, papír, üvegezett keretben, 23×16 cm 1305229
10091
262
Kmetty jelzéssel: Férfi portré, pasztell, papír, 61,5×42,5 cm 1305226
10092
262
Kmetty jelzéssel: Férfi háttal, pasztell, papír, 61,5×42,5 cm 1305153
10093
262
Kmetty jelzéssel: Öregúr, szén, papír, fa keretben, 56×41,5 cm 1068004
10094
262
1202543
10095
262
Komlós István (?-?): Szeles idő, olaj, papír, jelzett, 40×79 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF