Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1283963
10072
262
8500
1302416
10073
262
38000
Istokovits Kálmán (1898-1990): Margit híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×43 cm
1300710
10074
262
Iványi jelzéssel: Erdei patak. Olaj, farost, keretben, 44×27 cm
1300712
10075
262
Iványi jelzéssel: Facsemete. Olaj, farost, keretben, 29×18 cm 1304667
10076
262
Józsa János (1936- ): Kurázsi mama sorozat (7db). Linó, papír, jelzés nélkül, 18×12 cm 1303038
10077
262
Juhász Erzsébet (1954-): Elszáradás II. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×12 cm
1303044
10078
262
Juhász Erzsébet (1954-): Elszáradás VII. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×12 cm
1304916
10079
262
Karlovszky jelzéssel: Nimfa. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 45×61 cm 1305465
10080
262
Kass János (1927-2010): Claudius. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm
1301574
10081
262
Kazovszkij jelzéssel: Vadászkutya. Olaj, vászon, keretben, 33×45 cm 1303171
10082
262
Kádas István (1941-): Ellopott lovak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×39 cm
1280426
10083
262
Kádas István (1941-): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF