Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

MCP jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, falemez, sérült, 53×75 cm
10120.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
28

Mendgen Martin  (1893-1970): Faluvége, tusrajz, jelzett, papír, régi,  üvegezett keretben, 22x30cm
10121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, sérült keretben, 55×68 cm
10122.

Rufpreis:
6 000 HUF

Molnár jelzéssel: Luigi Pirandello. Szén, papír, jelzett, 33x25 cm
10123.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, ofszet-karton, 30×21 cm
10124.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, ofszet-karton, 30x21 cm
10125.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, ofszet-karton, 29,5×21 cm
10126.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Katedrális. Rézkarc, karton, jelzett, 30×24 cm
10127.

Rufpreis:
5 000 HUF

N. Mónus Teréz (1948-): Tóparti fák . Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
10128.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mózes Katalin (1951-): Tört csendélet. olaj, karton, jelzett,  8×17 cm
10129.

Rufpreis:
5 000 HUF

MT jelzéssel: Női alak. Olaj, papír, üvegezett keretben, 32×54 cm
10130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×26 cm
10131.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF