Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Ruszkai Gábor (1958-): Nagy láb-nagy cipő. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x21 cm
10168.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ruszkai Gábor (1958-): Macska. Vegyes technika, papír, jelzett, 22x15 cm
10169.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőkből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm
10170.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

10171.

Rufpreis:
1 200 HUF

10172.

Rufpreis:
1 200 HUF
30

10173.

Rufpreis:
1 200 HUF

10174.

Rufpreis:
1 200 HUF

Scheiber jelzéssel: Ülő nő. Olaj, karton, apró sérüléssel, 60×50 cm
10175.

Rufpreis:
8 000 HUF

10176.

Rufpreis:
4 000 HUF

10177.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kisméretű képek, 7 db. Olaj, karton vagy farost, jelzettek, 12x15-25x20 cm között.
10178.

Rufpreis:
10 000 HUF

10179.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF