Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1305798
10276
262
4 db ex libris: Ferry, Vadász, Bartos, klisék és fametszetek, kettő jelzés nélkül, 7×5-9×7 cm 1305796
10277
262
Nagy Arisztid (1924-1974): Aktus. Ex libris, Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9,5×5,5 cm 1305810
10278
262
4 db ex libris klisék és fametszetek, jelzés nélkül, 7×5-18×12 cm 1305831
10279
262
3 db ex libris klisék és fametszetek: Vadász, Drahos, K.B, 8×6-8×8 cm 1305834
10280
262
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Galambos Ferenc ex libris, rézkarc (174/200), papír, jelzett, 8,5×5,5 cm
1305843
10281
262
Drahos István (1895-1968): Erotikus fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF