Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1257814
10252
262
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, vászon-karton, restaurált, 65×45 cm
1268041
10253
262
Jelzés nélkül: Győr. Tus, papír, üvegezett keretben, 28×55 cm
1304932
10254
262
Jelzés nélkül: Erotikus álmok, vegyes technika, vászon, üvegezett fa keretben, 16×22 cm 1221617
10255
262
Jelzés nélkül: Lombos fák. Olaj, vászon, sérült, 77×92 cm
1304926
10256
262
Jelzés nélkül: Harmonika, linó, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 16×11 cm
1305524
10257
262
Szent György legyőzi a sárkányt, orosz ikon, tojástempera, fa, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, 24×18 cm 1304925
10258
262
Jelzés nélkül: Bodza, linó, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 16×10 cm
1300748
10259
262
Jelzés nélkül: Halászok. Olaj, karton, sérült fa keretben, 24x33 cm 1305581
10260
262
Jelzés nélkül: Női portré. Vegyes technika, papír-falemez, 32×20 cm 1302185
10261
262
Jelzés nélkül: Falu a vízparton, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
1280148
10262
262
Jelzés nélkül: Háziállatok a vízparton. Olaj, vászon, keretben, 55×68 cm
1300832
10263
262
Jelzés nélkül: Rókavadászat I-II., olaj, farost, üvegezett fa keretben, 12×18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF