Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298674
10156
262
Prihoda István (1891-1956): Barátnők. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 27×35 cm 1300138
10157
262
Puskás Ede: Folyó menti táj. Akvarell, papír, jelzett, 12x20 cm
1075696
10158
262
Raszler Károly (1925-2005): Római emlék I. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×19 cm 1304295
10159
262
Raszler Károly (1925-2005): Lovas. Rézkarc, papír, jelzett, 30×45 cm 1162345
10160
262
Regdon Irén: Női portré. Akvarell, papír, paszpartuban, 33×26 cm
1300954
10161
262
Réti Mátyás (1922-2002): Erdő. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×32 cm 1298472
10162
262
Rippl-Rónai József (1861-1927): Agarak, Cinkográfia, jelzett, 17x25 cm 1304651
10163
262
Rozanits Tibor (1931-): Cím nélkül. Fametszet, papír, jelzett, 11×8 cm
1305191
10164
262
Rubovics jelzéssel: Hajók, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5×22,5 cm
1299354
10165
262
Rudnay jelzéssel: Lovas. Olaj, falemez, 48×49 cm
1298468
10166
262
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovasok, cinkográfia, papír, jelzett, 17×13 cm 1298461
10167
262
Rudnay Gyula (1878-1957): Templomdomb, cinkográfia, papír, jelzett, 12×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF