Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Prihoda István (1891-1956): Barátnők. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 27×35 cm
10156.

Rufpreis:
3 000 HUF

Puskás Ede: Folyó menti táj. Akvarell, papír, jelzett, 12x20 cm
10157.

Rufpreis:
1 200 HUF

10158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Raszler Károly (1925-2005): Lovas. Rézkarc, papír, jelzett, 30×45 cm
10159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Regdon Irén: Női portré. Akvarell, papír, paszpartuban, 33×26 cm
10160.

Rufpreis:
4 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Erdő. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×32 cm
10161.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Agarak, Cinkográfia, jelzett, 17x25 cm
10162.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rozanits Tibor (1931-): Cím nélkül. Fametszet, papír, jelzett, 11×8 cm
10163.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rubovics jelzéssel: Hajók, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5×22,5 cm
10164.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rudnay jelzéssel: Lovas. Olaj, falemez, 48×49 cm
10165.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Lovasok, cinkográfia, papír, jelzett, 17×13 cm
10166.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Templomdomb, cinkográfia, papír, jelzett, 12×11 cm
10167.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF